FitDesk

FitDesk zmienia tryb życia w domu, pracy, a nawet w szkole

Poniżej korzyści z ćwiczeń w tych aspektach naszego życia:

W biurze

Skupienie i Lepsze Samopoczucie

Wiele zajęć wymaga siedzącego trybu życia przez większość dnia. Podczas gdy my musimy zachować wydajność i produktywność, długotrwały brak aktywności powoduje niekorzystne skutki dla naszego ciała. Dodanie lekkich ćwiczeń do dziennej rutyny pomoże walczyć z problemem siedzącego trybu życia, dzięki czemu wzrośnie nasze dobre samopoczucie. Od dawna wiadomo, że ćwiczenia działają pozytywnie na koncentracje i wydajność pracy!

W Szkole i Podczas Nauki

Skupienie i Lepsza Pamięć

Badania wykazują, że uczniowie niezależnie od wieku są w stanie skupić się i zapamiętać więcej informacji podczas wykonywania lekkich ćwiczeń. Ćwiczenie na FitDesku jest niemal bezgłośne i pozwala na naukę w klasie lub pracowni

W Domu i Podczas Rozrywki

Bądź Aktywny Podczas Oglądania TV i Surfowania po Internecie

Niestety, zachowanie pozycji siedzącej podczas oglądania telewizji, grania w gry video lub surfowania po internecie nie poprawia stopnia naszej ogólnej aktywności fizycznej. Rodzice nie bez racji martwią się z tego powodu o swoje dzieci. Z rowerkiem FitDesk możesz dodać ćwiczenia jako przyjemny dodatek do oglądania telewizji lub grania w gry. Baw się i poprawiaj swoje zdrowie w tym samym czasie!